Wisitor lokal reklam alanı

Wisitor, kullanıldığı işletmelerde işletme sahiplerine ziyaretçileri Wi-Fi ağına bağlandıkları esnada reklam gösterme olanağı sağlar. Bu özellik vasıtasıyla işletme yeni çıkardığı bir ürünü veya hizmeti direk olarak ziyaretçiye tanıtabilir. İşletme sahibi wisitor reklam ekranına reklam yerleştirmek için "yönetim paneli > pazarlama araçları" yönergesini takip ederek bu işlemi kolaylıkla gerçekleştirebilir.

Wisitor global reklam alanı

Wisitor’un diğer bir reklam alanı olan ‘Wisitor Global’ reklam alanı sayesinde bir işletmenin reklamı Wisitor kullanan yüzlerce alanda gösterilerek binlerce potansiyel ziyaretçiye ulaşılır. Bu gösterimler işletmenin marka bilirnirliliğini arttırmaya ve işletme ile ilgili ziyaretçi farkındalığı yaratmaya yardımcı olur. Wisitor, üyelerinin reklamını teknolojinin ulaştığı her yerde yapar.

Formlar ve anketler

Wisitor kurulu olduğu işletmelerde işletme sahipleri wisitor portal ekranına ürünleri veya hizmetleri ile ilgili geri bildirim almak için formlar veya anketler yerleştirebilirler. Oluşacak geri dönüşler sayesinde işletme sahipleri ürün veya hizmetleriyle ilgili yeni pazarlama stratejileri belirleyebilir veya müşteri memnuniyetini ölçebilirler.

Wi-Mail

Wisitor işletmenin internet hizmetini kullanan ziyaretçilerinden aldığı iletişim bilgileri sayesinde işletmeye ziyaretçileri ile tekrar iletişim kurup reklam&pazarlama mesajı göndermesine olanak sağlar. Wi-Mail sayesinde bir işletme, işletmeye bir sefer uğramış tüm ziyaretçileri sadık ziyaretçisi haline getirebilir.