Sosyal ağ hesaplarıyla giriş

Üyelik veya kayıt gerektiren internet sitelerinde kullanıcıların %76’sının sosyal ağ hesaplarıyla giriş yaptıklarını biliyormuydunuz? Wisitor kullanan işletmelerde kullanıcılar Wi-Fi erişimini şifreyle değil Facebook, Twitter, Foursquare (Swarm) hesap bilgileriyle hızlı bir şekilde yaparlar.

Daha fazla ziyaretçiye ulaşın

Facebook üzerinden yapılan yer bildirimlerinin, kullanıcı arkadaş listesinin %62’si tarafından görüntülendiğini biliyor muydunuz ? Wisitor ziyaretçileri facebook’ta işletme sayfasını beğenmeye veya paylaşmaya, twitter’da işletmenin belirlediği bir mesajı (#etiketli yazılar dahil) paylaşmaya, foursquare’de (swarm) işletme alanında yer bildiriminde bulunmaya teşvik ederek işletmenin sosyal ağlarda bilinilirliği arttırır.

Ziyaretçi profili analizi

Wisitor kullanan İşletme, gelen ziyaretçilerin ‘’kadın/erkek ziyaretçi oranı, yaş aralığı grafiği, geri gelen kullanıcı sayısı, saat/hafta/ay bazında ziyaretçi yoğunluğu, en sık ve en son gelen ziyaretçiler’’ gibi verileri Wisitor yönetim panelinden görüntüleyebilir. İşletme için bu veriler ziyaretçi analizi yaparak hizmet türünde iyileştirmelere gitmek veya hedef kitlesini genişletmek adına önemli referanslar oluşturur.